درامد من از سایت شرط بندی چقدر است ؟ چقد درامد از بازی انفجار دارم ؟ روزانه 2 میلیون تومان کسب درامد از سایت های شرط بندی ایا واقعیه ؟ اثبات درامد 2 میلیونی تضمینی در خانه

سلام دوستان خیلی از کاربران ازم پرسیده بودند درامد من از بازی های کازینویی بخصوص بازی انفجار و سایت های شرط بندی چقدر است .

من حدود 3 سال است با سایت های شرط بندی سر و کار دارم و در انها بازی می کنم و به کسب درامد می پردازم . اوایل کار خیلی باخت دادم و واقعا ناامید شده بودم و از اونجایی که من دانشجو بودم و پول دانشگاه و مکان و خوراکم رو به زور می دادم ورود من به سایت های شرط بندی و باخت های زیادم چند برابر زندگی رو برام سختر کرده بود .

مدتی همینجوری گذشت تا بازی انفجار اومد و شروع به بازی انفجار کردم یادمه اولین بار 30 هزار تومان وارد کردم و در جا باختم و واقعا سوپرایز شدم چون تا اون موقع به این سرعت 30 هزار تومان نباخته بودم .

ولی در چند دست بعدی با هوشیاری بیشتری بازی کردم و دیدم واقعا سود خوبی میده و سریع به پولی که وارد شرط بندی می کنم می رسم و همین شد که بعد یک ساعت بازی تونستم 30 تومن باخته رو جبران کنم . در مدت بازی متوجه یه سری نکات شده بودم و بازی رو تاحدی بهش مسلط شده بودم .

حدود یک ماه گذشت و من همچنان بازی انفجار رو بازی می کردم و حدودا روزانه 30 تا 60 هزار تومان در اخر روز به حسابم افزوده می شد . برای من این مقدار پول کفاف زندگی بخور نمیر رو می داد . چند ماهی گذشت و من کاملا به بازی مسلط شده بودم و به قولی ترفند های بازی انفجار رو کاملا می دونستم و هر وقتی این الگو ها درست می شدند من وارد بازی می شدم و به طور میانگین از هر 10 بازی 8 تا می بردم

حالا من باید با قضیه دیگری کنار می اومدم که دلیل باخت های سنگینم بود و اون هم چیزی نبود جز طمع . بیشتر باخت هام که پول زیدی هم بابتشون از دست دادم ورود من به بازی بدون توجه به الگو ها و همچنین گذاشتن مبالغ بسیار بالا بود مبالغی که به 3 میلیون در یک شرط می رسید . یادمه در یک روز چند باخت اینجوری دادم و 14 میلیون تومان باختم .

علاوه بر اینها در ضرایب بالا برداشت می زدم که همین ریسک باخت را فوق العاده بالا می برد .

معتبرترین سایت بازی انفجار تاینی بت ( برای ورود کلیک کنید )

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مهندسی پزشکی پاوربانک انکر ارزان قیمت Jennifer ایران پزشک Cindy مردم جنوب تولید زغال کاسپین زغال سالم زيبا